انفرادی

1- درخواست کارت فرد متقاضی دریافت کارت اعتباری یا اقساطی با مراجعه به سایت ایفا کارت و قسمت ثبت نام، نسبت به ثبت درخواست، تایید اقرارنامه الکترونیکی و پرداخت هزینه اعتبار سنجی و عضویت در باشگاه مشتریان ایفا اقدام می نماید.

بعد از تکمیل فرم های مربوطه و ارسال مدارک، شرکت اقدام به اعتبارسنجی فرد نموده و در صورت تایید، فرد برای دریافت کارت اعتباری به بانک عامل و یا کارت اقساطی به شرکت (حضوری یا مجازی) مراجعه می نماید و ضمن تکمیل مدارک، احراز هویت متقاضی و ضامن، مراجعه می نماید.

2- دریافت کارت : بعد از دریافت کارت، فرد می تواند نسبت به شارژ کیف پول خود از طریق پنل شخصی خود اقدام نموده و با مراجعه به مراکز خرید طرف قرارداد ایفا، سایت eifamall و ... که در بخش شرکای تجاری سایت قابل مشاهده هستند، نسبت به خرید کالا یا خدمات مورد نظر مبادرت نموده و پرداخت آنرا از کیف پول خود انجام دهد.

3- پرداخت اقساط به منظور پرداخت اقساط، دارندگان کارت اعتباری علاوه بر پنل شخصی خود در سایت، نسبت به پرداخت از طریق شعب بانک، خودپرداز های بانک و درگاه های اینترنتی بانک نیز اقدام نمایند. در خصوص دارندگان کارت اقساطی، افراد فقط از طریق پنل سایت امکان پرداخت اقساط را دارا می باشند.

گروهی یا سازمانی

سازمان های دولتی که امکان ارائه گواهی کسر از حقوق با تایید ذی حسابی را دارا می باشند، می توانند به راحتی از امکانات و خدمات تامین اعتبار و خرید اقساطی ایفا بهره مند شوند. برای این منظور با مراجعه به قسمت خدمات سازمانی ، انتخاب محصول اعتباری یا اقساطی و وارد کردن اطلاعات اولیه در بخش مورد نظر، کارشناسان شرکت با سازمان تماس گرفته و نسبت به توضیح طی مراحل و ... توضیحات لازم را ارائه می دهند.

Partners Carousel